הסיפור שלנו

במרכז האירועים והכנסים Even's - מיזם משפחתי הפועל בסמיכות למקום מגורי המשפחה במושב - מתייחסים לכל לקוח כאל קרוב משפחה שבא להתארח. דואגים, מייעצים, משקיעים ביד רחבה ומכל הלב, העיקר, שירגיש בבית.

שילוב בין מיקום פסטורלי, סגנון ארכיטקטוני עתיק, עיצוב שמחבר בין ישן וחדש, גינה מרהיבה המעוצבת על פי עקרונות פנג שואי, תפריט קולינרי עשיר ושירות מפנק הופך את Even's למרכז כנסים ואירועים אידיאלי, לכל מי שמחפש סגנון בלתי שגרתי באווירה חמה ועוטפת. פינוק בסטייל, אבל הכי מרגיש בבית....

עבורנו, Even's הוא הגשמת חלום, דרכה מתמזגים כל הדברים שאנחנו אוהבים: אנשים. אירוח. טבע. תרבות. אומנות. אוכל. מוסיקה.

ב- Even's ניתן לערוך אירועי בוטיק פרטיים, כגון חגיגות ימי הולדת משפחתיות, ואירועים עסקיים מסוגים שונים, ביניהם: ישיבות הנהלה, סדנאות, אירועי השקה, ימי עיון, מפגשי לקוחות, תערוכות, אירועי קוקטייל, אירועי גיבוש, פעילויות Indoor בשילוב פעילויות Outdoor, ישיבות דירקטוריון, פגישות גישור ומפגשי נטוורקינג.

הרעיון להקמת Even's הבשיל במוחה של בעלת המקום, מיכל אבן, במשך שנים רבות. מעבר לניסיון עסקי עשיר בארץ ובחו"ל, שכלל גם ארגון אירועי צדקה, הרקע המשפחתי ממנו צמחה הוא זה שהיווה את מקור ההשראה העיקרי של Even's.

מיכל נולדה בירושלים- דור שמיני למשפחה ירושלמית שורשית, נכדתו של יוחנן אבן עזרא, איש אשכולות ורב כישרונות, קבלן לעבודות תשתית בנייה מים וביוב, שעסק, בין היתר, בהנחת צינור המים לירושלים ואחת ממערכות הביוב הראשונות בירושלים בשכונת נחלאות, מקום מגוריו, הונחה על ידו.

בבית בו גדלה, בית פתוח, אוהב אדם ושוקק תרבות ארץ-ישראלית - נתינה, שמחת חיים, הכנסת אורחים, אמנות והרחבת אופקים היו חלק בלתי נפרד מאורח חייה של המשפחה.

עם השנים ערכים אלה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיי המשפחה שמיכל הקימה, על בעלה וארבעת ילדיה, וכך, באופן טבעי, גם חלק משמעותי מהקסם של Even's.

כמו שאנחנו אוהבים לפנק את אורחינו הפרטיים, כך אנחנו נוהגים בלקוחותינו- אין דבר שירצו ולא נשיג עבורם. וכשאנחנו שומעים מהם כמה נעים להם אצלנו ושהם מרגישים כאן בבית, אנחנו יודעים שהגשמנו את חזוננו.